Werk Liander van 26 januari tot begin maart
Liander legt nieuwe stroomkabels onder de stoep en het huidige fietspad. Het kabeltraject loopt vanaf begin van de bebouwde kom aan de Deventerweg tot aan de transformatorruimte aan de Holterweg. Liander sluit delen van de rijbanen en enkele zijwegen af. Doorgaand verkeer op de Deventerweg blijft in deze periode gewoon mogelijk.
Herinrichting 30 km/u zone van medio maart tot eind mei
Vanaf medio maart tot eind mei gaan we aan de slag met de herinrichting van de Deventerweg. We pakken het gedeelte vanaf de kruising met de Postelweg tot en met de kruising van de Ooldselaan aan. De weg richten we opnieuw in, zodat het goed past bij de 30 km/u regel die ook nu al geldt. Met de herinrichting maken we een veilige weginrichting voor alle weggebruikers. Eind januari maken we bekend welke aannemer dit werk gaat uitvoeren. En volgt de definitieve planning en fasering.
Omleidingen tijdens herinrichting
De Deventerweg is tijdens de herinrichting afgesloten voor het doorgaande verkeer. Het verkeer leiden we om via de A1. De busroute (lijn 57) gaat tijdelijk via de Lindenbergsdijk en Veltkampsweg. De ontsluiting van De Kotten en ’t Have gaat lopen met een tijdelijke verbinding via de Westermark.
Meer informatie
Kaartjes van het werk van Liander en de herinrichting vindt u op www.lochem.nl/deventerweg. Bovenstaande planningen zijn afhankelijk van weers- en onverwachte omstandigheden.
