De gemeente Lochem heeft samen met Arriva de reismogelijkheden voor het reizen met het openbaar vervoer in beeld gebracht. Want het gebruik van een Vlinderlijn bijvoorbeeld is nog niet voor iedereen dagelijkse kost. We stelden een folder op voor de kernen Laren, Harfsen en Lochem. Het geeft een overzicht van de reismogelijkheden met Arriva.

De afgelopen jaren is de dienstregeling van het openbaar vervoer in Laren en Harfsen vaak gewijzigd. Buslijn 56 verdween en werd (gedeeltelijk) vervangen door buslijn 57. Ook rijdt er tegenwoordig in de avonduren een Vlinderlijn. Dit is openbaar vervoer op reservering. Ook voor de kern Lochem, waar er veel verschillende soorten aanbieders van openbaar vervoer zijn, maakten we een flyer.

Afhaalpunten flyers

U kunt een flyer afhalen bij:

Lochem

  • Gemeentehuis Lochem (Hanzeweg 8)
  • VVV Lochem (Markt 2)
  • Bibliotheek (Doctor Rivestraat 3)

Laren

  • Kulturhus ’t Kruispunt (Verwoldseweg 1)
  • Plus Beuzel, (Holterweg 10)

Harfsen

  • Kulturhus Hoeflo Harfsen (Hulstweg 4-6)
  • Spar (Lochemseweg 130a)

Inwoners die wonen in de bebouwde kom van Harfsen en Laren kregen al een flyer in de brievenbus.

Openbaar vervoer zorgt voor bereikbare en leefbare kernen

De provincie Gelderland beslist over het openbaar vervoer en de dienstregeling in onze gemeente. Wij maken ons als gemeente Lochem elk jaar hard voor een zo gunstig mogelijke dienstregeling. Want de bereikbaarheid van onze kernen vinden wij heel erg belangrijk. Met goed openbaar vervoer houden wij onze gemeente leefbaar.

Deel dit artikel