4 juli

In onze gemeente zijn verschillende bouwkavels vrij. We bieden ze te koop aan via het gemeentelijk vastgoedportaal www.bouwkavelslochem.nl. Op deze website ziet u direct waar nog kavels beschikbaar zijn. Zowel voor het bouwen van uw nieuwe huis als voor het vestigen van uw bedrijf.

Woningbouwkavels

Onder het motto “Maak je eigen droomhuis” verkopen we op verschillende plekken bouwkavels. Op deze stukken grond kunt u binnen bepaalde regels zelf een huis ontwerpen en bouwen. Een architect en aannemer kunnen u hierbij helpen. Zelf bouwen zorgt voor veel variatie in huizen en voor mooie woonwijken.

Bedrijfskavels

Wilt u uw bedrijf vestigen in onze gemeente? Vind snel uw unieke bedrijfskavel pal naast het Twentekanaal op Aalsvoort West of nabij Stijgoord, langs rivier de Berkel. Op beide bedrijventerreinen hebben we nog kavels beschikbaar vanaf 750 vierkante meter. Ook zijn er bedrijventerreinen in ontwikkeling die voor u interessant kunnen zijn. Onze bedrijfscontactfunctionaris kan u hier meer over vertellen!

Bekijk nu de nieuwe website www.bouwkavelslochem.nl

Deel dit artikel