Geniet u ook zo van de mooie monumentale panden in Lochem? Van het mooie Achterhoekse landschap? Van het verhaal over de Witte Wieven? En rond kerst van de klanken van de midwinterhoorn? En vindt u ook dat dit en ander erfgoed bewaard moet blijven voor volgende generaties Lochemers en bezoekers van onze mooie gemeente? Heeft u ideeën over hoe we het zouden kunnen bewaren en beleefbaar maken? Vul dan de vragenlijst Lochem Spreekt over erfgoed in.

Invullen kan tot 25 mei

Al iets meer dan 300 deelnemers aan ons inwonerpanel Lochem Spreekt zijn u voorgegaan. De vragenlijst staat nog open tot 25 mei. U heeft dus nog ruim de tijd om onze vragen te beantwoorden. Het is maar een korte vragenlijst. Invullen kost hooguit 10 minuten van uw tijd. Alvast dank voor het invullen!

Erfgoedvisie

De uitkomsten van deze vragenlijst gebruikt de gemeente voor de nieuwe erfgoedvisie 2020-2030. Deze visie is een van de bouwstenen voor de Omgevingsvisie. Iedereen vanaf 16 jaar die in onze gemeente woont, werkt en/of onderneemt, kan meedoen aan Lochem Spreekt. Hoe meer mensen meedoen, hoe beter! Kijk op www.lochemspreekt.nl voor meer informatie.

Vragenlijst Lochem Spreekt over erfgoed: doet u mee?

Geniet u ook zo van de mooie monumentale panden in Lochem? Van het mooie Achterhoekse landschap? Van het verhaal over de Witte Wieven? En rond kerst van de klanken van de midwinterhoorn? En vindt u ook dat dit en ander erfgoed bewaard moet blijven voor volgende generaties Lochemers en bezoekers van onze mooie gemeente? Heeft u ideeën over hoe we het zouden kunnen bewaren en beleefbaar maken? Vul dan de vragenlijst Lochem Spreekt over erfgoed in.

Invullen kan tot 25 mei

Al iets meer dan 300 deelnemers aan ons inwonerpanel Lochem Spreekt zijn u voorgegaan. De vragenlijst staat nog open tot 25 mei. U heeft dus nog ruim de tijd om onze vragen te beantwoorden. Het is maar een korte vragenlijst. Invullen kost hooguit 10 minuten van uw tijd. Alvast dank voor het invullen!

Erfgoedvisie

De uitkomsten van deze vragenlijst gebruikt de gemeente voor de nieuwe erfgoedvisie 2020-2030. Deze visie is een van de bouwstenen voor de Omgevingsvisie. Iedereen vanaf 16 jaar die in onze gemeente woont, werkt en/of onderneemt, kan meedoen aan Lochem Spreekt. Hoe meer mensen meedoen, hoe beter! Kijk op www.lochemspreekt.nl voor meer informatie.

Deel dit artikel