Donderdagmiddag 17 november onthulde wethouder Lex de Goede (Openbare Ruimte) een van de twee speciale hondenpoepbakken in onze gemeente. De opvallende bak is een idee van 3 inwoners. Hiermee vragen zij op een positieve manier aandacht voor hondenpoep.

wethouder met de initiatiefnemers naast de bak in het bos

De bak staat een jaar lang op proef op 2 plekken in onze gemeente. Inwoonster Szandra Stijnman kreeg de sleutel van de bak aan de Elfuursweg in Gorssel. Zij zorgt voor het legen van de bak.

Adopteer ook een bak!

Heeft u veel last van hondenpoep in uw buurt? Dan kunt u ook een opvallende bak adopteren. Zo wordt u hondenpoep de baas in uw eigen buurt. We hebben nog 8 bakken die wachten op een mooi plekje. Kijk voor meer informatie op www.lochem.nl/hondenpoepbak.

 

Deel dit artikel