In onze gemeente is het mooi fietsen. Er is een breed aanbod aan paden en routes en de omgeving is prachtig. We werken voortdurend aan het verbeteren van de fietsbeleving. Fietst u door onze gemeente en heeft u last van overhangend groen? Kunt u bordjes niet lezen omdat het groen in de bermen te hoog staat? Kunt u verkeerssituaties niet goed overzien door te hoge begroeiing? Meld het dan via Circulus mét daarbij de locatie. Dan kan Circulus op die plekken in de toekomst gericht actie ondernemen.

vrouw op fiets op fietspad in buitengebied

Hoe meldt u overhangend of te hoog groen?

Meld overhangend groen of te hoog groen via Meldingen Openbare Ruimte (arcgis.com)

Let op: We willen de fietservaring van inwoners en toeristen verbeteren. Uw meldingen inventariseren we. Circulus kan knelpunten niet altijd direct oplossen Waar het kan, nemen we ze structureel op in toekomstige maairondes. Of we gaan in overleg met grondeigenaren, als de aangegeven knelpunten op hun grond zijn.

Deel dit artikel