Wij zijn diep bedroefd over het overlijden van onze gemeenteschrijver de heer A.L. Snijders (Peter Müller). Hij overleed op maandag 7 juni in zijn geliefde Klein Dochteren. Hij was niet alleen een inwoner van onze gemeente, maar ook al meer dan 10 jaar onze gemeenteschrijver. Zo luisterde hij menig activiteit van onze gemeente op met zijn handelskenmerk: het Zeer Korte Verhaal (zkv).

Tijdens onze laatste nieuwjaarsreceptie in januari 2020 brachten wij een speciaal boekje uit. Met daarin alle zkv’s die hij in die 10 jaar voor onze gemeente heeft geschreven. Zijn inleidingen tot een zkv die hij tijdens dit soort bijeenkomsten hield waren vaak langer dan het zkv zelf. Daarmee wist hij ons, het publiek op geheel eigen wijze te boeien. Soms humoristisch, soms scherpzinnig, soms absurd, maar altijd met een meesterlijk inzicht in wat ons allemaal tot mens maakt.

Wij koesteren de warme herinneringen aan zijn verhalen, zijn optredens voor onze gemeente en niet in de laatste plaats aan hem zelf.

Wij gaan hem missen! Onze gedachten zijn bij zijn echtgenote mevrouw Ineke Swanevelt en zijn kinderen.

Sebastiaan van ’t Erve

Burgemeester

Deel dit artikel